MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 15554093
nr 1555 4093
Taburett
1800-tal. Längd: 44,5 cm, djup: 39 cm, höjd: 43 cm
Kondition: slitage, skadad sits
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:38:36
100 kr
700 kr